KOTO

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz
turkuaz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

“Eşit ve adil hizmeti özledik”

CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet ve İlçe Örgütü, Alpaslan Seymen’in ev sahipliğinde Ömerağa Mahalle esnafı ve vatandaşlar ile buluştu.

16 Şubat 2019 Saat: 11:29
“Eşit ve adil hizmeti özledik”
“Eşit ve adil hizmeti özledik”

Toplantıda konuşan Hürriyet: “Sizlerle ekmeğimiz paylaşmak onurdur. Biz bu kentte beraber olmayı özledik. İnsanca, insani ve vicdani değerlerle üzerinde eşit adil hizmeti özledik” dedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’de “Görevimiz İzmit” toplantıları devam ediyor. CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet ve CHP İzmit İlçe Örgütü’nün düzenlediği toplantıların ilki geniş bir toplantı şeklinde geçtiğimiz günlerde Mevlana Kültür Merkezi’nde yapılmış ve seçimlerde görev almak isteyen gönüllülere görev verilmeye başlanacağı söylenmişti. Bu kapsamda CHP, İzmit’te esnaf ve vatandaşlarla mahalle mahalle toplantı yaparak hem sorunlarını dinlemeye hem de görev almak isteyenlerin isteklerini almaya başladı.

ÖMERAĞA İÇİN TOPLANDILAR

Alpaslan Seymen’in ev sahipliğinde Ömerağa’da yeni açılan Pişkin Simit Fırını’nda  gerçekleştirilen toplantıda CHP’liler vatandaşın isteklerini ve önerilerini dinlerken esnafa isteklerinizi dinleyeceğiz mesajı verdiler. Ömerağa Mahallesi’nde yaşayan vatandaş ve esnafla buluşulan toplantıda CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet’in yanı sıra CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, CHP milletvekili Haydar Akar, CHP İzmit meclis üyeleri ve Ömerağa esnafı ile vatandaşlar katıldı. toplantıda ilk olarak konuşan CHP İl Başkanı Sarıbay: “Şehrin en merkezi yerinde esnaflarımızla bir araya geldik. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyoruz” dedi.

 

SEÇİME İDDİALI GİRİYORUZ

Daha sonrasında söz alan CHP Milletvekili Haydar Akar: “Biliyorsunuz çok kısa zaman sonra yerel seçimi birlikte yaşayacağız. Yerel seçimde İzmit’i marka kent yapabilmek için çok iddialı girdik. İzmit’i alacağız dedik. Esnafın problemlerini biliyoruz. Kocaeli ve İzmit’in sorunlarını biliyoruz. Mecliste de İzmit için çok mücadele ettik. Kimin parmağı kanamışsa yanında olduk. Ne yapacaksak sizlerle yapacağız tek başımızsa mümkün değil” şeklinde konuştu.

EŞİT HİZMET EDECEĞİZ

Toplantıda son olarak söz alan CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet: “Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizlerle ekmeğimiz paylaşmak onurdur. Biz bu kentte beraber olmayı özledik. İnsanca, insani ve vicdani değerlerle üzerinde eşit adil hizmeti özledik. Bu kentin kaynaklarını doğru kullanarak, hizmetlerden herkesin faydalanmasını sağlayarak, bu şehri Trakya Belediyeleri gibi, Eskişehir gibi marka kent yapacağız. Sizlerin katkıları bizleri yönlendirmesi ile bunları yapacağız.

SORUNLARINIZI BERABER ÇÖZECEĞİZ

Biz vatandaşın derdini vatandaşlar çözmek istiyoruz. Esnaf bir bir kepenk kapatırken bu kadar zengin bir kentte yaşarken, 13 belediye iktidarda iken bir çözüm önerisi bile getirilmiyor. Biz bu işlere kafa yoracağız, esnaflarla birlikte esnafların yarasına merhem olmak yeni kaynaklar yaratmak için akılcı çözümler üreteceğiz. Yaşayan şehir İzmit, güvenli şehir İzmit, marka şehir olan yaşanabilir İzmit’i kurmak istiyoruz. Sizlerden destek istiyoruz. İnanarak söylüyorum ki asla pişman olmayacak iyi ki oy verdim diyeceksiniz” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Hürriyet’in Türkiye’nin dört bir köşesinden misafirleri var.

Hürriyet’in Türkiye’nin dört bir köşesinden misafirleri var.

 

Metropol Tv Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız