karbafed
KOTO

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz
turkuaz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

Hatipoğlu: Ortak paydamız Karamürsel

Kocaelili iş adamı Atilla Hatipoğlu, Demokrat Parti’nin Karamürsel Belediye Başkan adayı oldu.

27 Şubat 2019 Saat: 11:43
Hatipoğlu: Ortak paydamız Karamürsel
Hatipoğlu: Ortak paydamız Karamürsel

Atilla Hatipoğlu adaylığını yazılı bir açıklamayla duyurdu. Hatipoğlu, “ Sokaklarında oynayarak büyüdüğüm ve hizmet etme saadetini erişebileceğim gönlümdeki dünyanın en güzel ilçesine, Karamürsel'e; mensubu olmaktan şeref duyduğum Demokrat Partisi'nden Karamürsel Belediye Başkanı adaylığımı açıklıyorum” dedi.

“Elimizi taşın altına koyuyoruz”

Hatipoğlu, “Değerli hemşerilerimin destekleriyle Karamürsel’imize Belediye Başkanı olarak hizmet etmek istiyorum. Karamürsel’imizin var olan kaynaklarını harekete geçirerek daha gerçekçi ve kuşatıcı projelerle bu hizmete talibim. İlçemizin sorunlarını ivedilikle çözmek, yaşam kalitesini artırmak, sosyal ve kültürel yönden zenginleştirmek, her kesimden insanın tercihi haline getirmek için elimizi taşın altına koyuyoruz. Hemşerilerimizin isteklerini  "ulaşılabilir, sorgulanabilir belediyecilik anlayışı" ile karşılayacağız” diye konuştu.

“Hedefimiz öncü bir kent inşa etmek”

Demokrat Parti Karamürsel Belediye Başkan adayı Atilla Hatipoğu açıklamasında, “Şehrin tüm sorunlarını biliyoruz. Çözüm için de projeler üretiyoruz. Şikâyet eden değil sorunlara doğru tanı ile kalıcı tedavi yapan olacağız. Vizyonumuz geniş, görevimiz çok büyüktür. Bunu gerçekleştirecek nefes, yürek, enerji ve inanç bizde mevcuttur. Hedefimiz sosyal, kültürel, ekonomik ve turizm alanlarında örnek ve öncü bir kent inşa etmek. Doğup büyüdüğüm Karamürsel'e hizmeti bir borç bilmem sebebiyle şehrimize dair her konuda çözümün bir parçası olmak için gece gündüz çalışacağım. Bu görevi yürütürken cefakâr, fedakâr ve vefakâr muhterem hemşerilerimin destek ve yardımları şüphesiz ki en büyük enerji kaynağım olacaktır” ifadelerini kullandı.

İnsan odaklı ve hesap verebilir yönetim

Hatipoğlu, “Karamürsel'in merkezinden en uzak mahallesine ve civar köyüne kadar her karışında; alt yapıdan eğitime, sağlıktan tarıma, turizmden sosyal hizmetlere, sanayiden istihdama, yoksulluktan işsizliğe, gençlik ve spordan güvenliğe kısacası her alanda yapılması gereken büyük hizmetlere vesile olmaya gayret edeceğim. Bütün bunları gerçekleştirirken hareket esasım toplumun bütün kesimleri ile iletişim halinde olarak her daim insan odaklı ve hesap verebilir bir hizmet anlayışını benimsemek olacaktır. Bu bağlamda "Tek Derdimiz Memleket, Tek Önceliğimiz Karamürsel’dir” dedi.

“Ortak paydamız Karamürsel”

 Karamürsel Belediye Başkan adayı Hatipoğlu açıklamasını şöyle tamamladı: “Hangi partiye mensup olursa olsun herkese kalbimiz, gönlümüz ve kapımız sonuna kadar açıktır. Biz Demokrat Parti olarak geçmişten bugüne taşıdığımız ideallerimizi ve referanslarımızı yarınlara taşıyabilmek adına elimizi taşın altına koyduk. Bu yolda en büyük amacımız, Türkiye'yi iki kutupluluğa mahkûm etmemek. Siyasal çizgimiz, zihniyetimiz ve anlayışımız Türkiye'nin etrafında birleşebilmenin yollarını yeniden inşa etmek ve yeniden demokrasi ve hukuk düzenini oluşturmaktır.

Karamürsel'i çok seviyorum, ortak paydamız Karamürsel. Karamürsel ‘imiz de birlik ve beraberlik içerisinde yürüteceğimiz her alandaki hizmetlerimizde ne gerekli ise sonuna kadar elimden geleni yapacağımı önemle belirterek, en kalbî duygularımla sevgi ve saygılarımı sunuyor ve tüm hemşerilerimden destek bekliyorum”

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
SUKAY’da asıl bomba daha patlamadı

SUKAY’da asıl bomba daha patlamadı

 

Metropol Tv Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız