KOTO

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz
turkuaz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Siyaset

“Her zaman engellilerin hizmetinde olacağım”

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, engelli dernekleri ile bir araya geldi

16 Şubat 2019 Saat: 11:25
“Her zaman engellilerin hizmetinde olacağım”
“Her zaman engellilerin hizmetinde olacağım”

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, fuar içerisinde bulunan Sivil Toplum Merkezi’nde engelli dernekleri ile bir araya geldi. İzmit Kent Konseyi Engelli Meclisi Başkanı Bülent Cengizhan’ın bilgilendirmelerde bulunduğu programda konuşmasını gerçekleştiren AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Ben her zaman engellilerin hizmetinde olacağım” dedi.

BAŞA GELMEDİKÇE KİMSE ANLAMIYOR“Sizlerle bir arada olmanın heyecanı ve mutluluğu ile hepinizi selamlıyorum” diyerek sözlerine başlayan AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Az önce engelli bir kardeşimizin evinden geldim. Evin basamaklarını gördüm ve kendi gayreti ile platform yaparak kendisine çözüm bulmasından etkilendim. Burası merdiveni bol olan bir şehir. Rampaların olduğu bölgelere yürüyen platformlar yapmak istiyoruz. Merdivenli olan yerlerde hem yaşlılar hem de engelliler için bir platform yapılmalı. Ben her zaman engellilerin hizmetinde olacağım. Başa gelmedikçe kimse anlamıyor. Toplum olarak da özen göstermiyoruz” şeklinde konuştu.

SÖZÜMÜZ SÖZAçıklamalarına devam eden başkan adayı Gönül, “Birçok şeyi kadınlar daha farklı hisseder. Çok güzel çalışmalar yapmışsınız. Böyle bir derneğin olması çok kıymetli. Bende tüm engellerin kaldırılması adına samimiyetle çalışacağım. Bu konuda hiçbir zaman yalnız olmayacaksınız. Bir anne, bir abla, bir mimar olarak bunun sözünü veriyorum. Milletimizin bu konudaki duyarlılığını arttırmak da önemli. Bu konuda da gereğini yapacağız. Sözümüz söz. Gerçekten samimiyet, tevazu ve gayret ile gönül belediyeciliği yapmak için geliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Hürriyet’in Türkiye’nin dört bir köşesinden misafirleri var.

Hürriyet’in Türkiye’nin dört bir köşesinden misafirleri var.

 

Metropol Tv Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız