izmit belediyesi
KOTO

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz
Baha

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Yaşam

İZKANDER Aşure Günü Etkinliğine Katıldı

İZKANDER Başkanı Özkan ve bir grup yönetim kurulu üyesi Yarbay Refik Cesur İlkokulu Okul Müdürü Kerim ÖZ beyin daveti üzerine, okulda düzenlenen aşure günü etkinliğine katıldı.

28 Eylül 2018 Saat: 11:32
İZKANDER Aşure Günü Etkinliğine Katıldı
İZKANDER Aşure Günü Etkinliğine Katıldı

İZKANDER Başkanı Özkan ve bir grup yönetim kurulu üyesi Yarbay Refik Cesur İlkokulu Okul Müdürü Kerim ÖZ beyin daveti üzerine, okulda düzenlenen aşure günü etkinliğine katıldı. Başkan Özkan katıldığı etkinlikten ve Okul Müdürü Kerim ÖZ’ün hizmetlerinden duyduğu memnuniyetini şu sözlerle dile getirdi; “Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.(M.Kemal Atatürk)” anlayışını şiar edinerek kendisini bütün benliği ile ülkesine, milletine, mesleğine ve gelecek nesillere adamış olan Kerim müdürümüzün okulumuza ve öğrencilerimize vermiş olduğu emek ve ezber bozan hizmetleri konusunda şaşkınlığımızı gizleyemedik. Kendisine hizmetlerinden dolayı sonsuz teşekkür ederiz.” Dedi.

 

 

KÖLESİ OLACAĞIZ

 

Başkan Özkan konuşmasına; İZKANDER ailesi olarak Hz.Ali(r.a)’nin “Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum” sözüne ithafen böylesine mesleğine aşık ezber bozan hizmetlerle çocuklarımıza ve geleceğimize hizmet veren, onlara okullarını evi gibi sevdiren Kerim ÖZ ve Kerim ÖZ gibi kurumuna mesleğine ülkesine milletine aşık bütün hizmetkarların kölesi olacağız. Ancak aksi durumda karşılarında dimdik duracağımızdan da kimsenin şüphesi olmasın. Biz her zaman hizmetten ve hizmet edenlerden yana olacağız.” diyerek devam etti.

 

Başkan Özkan son olarak; “İZKANDER ailesi olarak Kerim ÖZ hocamıza nazik daveti, misafirperverliği, hoşgörüsü ve ezber bozan hizmetlerinden dolayı sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.” diyerek konuşmasına son verdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
23 Nisan Kutlu Olsun

23 Nisan Kutlu Olsun

 

Metropol Tv Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız