KOTO

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz
turkuaz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Güncel

Üzülmez:Gönül belediyeciliğinin en güzel örnekleri Kartepe'de

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kadınlar Kulübü tarafından düzenlenen programda Suadiye Kadın Spor Merkezi ve KAR-MEK kursiyerleri ile bir araya geldi.

2 Ocak 2019 Saat: 10:58
Üzülmez:Gönül belediyeciliğinin en güzel örnekleri Kartepe'de
Üzülmez:Gönül belediyeciliğinin en güzel örnekleri Kartepe'de

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kadınlar Kulübü tarafından düzenlenen programda “Kartepenin 50 yıllık hayali olan Teleferik Projesi’nin temelini attık. Kartepemizin 32 mahallesinde kadınların memnuniyeti görülmektedir. Gönül belediyeciliğinin en güzel örnekleri Kartepemizde görülmektedir” dedi.Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kadınlar Kulübü tarafından düzenlenen programda Suadiye Kadın Spor Merkezi ve KAR-MEK kursiyerleri ile bir araya geldi. Programda konuşan Başkan Üzülmez “Kartepeli kadınların mutluluğu bizlere motivasyon oluyor. Memnuniyetiniz yüzlerinize yansımaktadır. Kartepe’de kadın olmanın özellik, farklılık ve ayrıcalık olacağını her proje ile ortaya koyduk. Her yaşta Kartepeli kadına hizmet verilmektedir” dedi.

 

KADINLARIMIZA YÖNELİK PROJELER

“Bizler proje yaparken, karşılığını bulmasını hedefleriz” diyen Başkan Üzülmez “Uygulanan projenin karşılık bulması çok önemlidir. Kadınlarımıza yönelik projeleri hayata geçirirken her ayrıntısına dikkat ederek uyguladık. Kadınlarımıza yönelik projeler karşılık bulmuştur. Kadınlarımıza yönelik eğitimler sayesinde kendi iş yerlerini açarak ailelerine ekonomik anlamda destek sağlamışlardır. Kültür gezileri Kartepemizin yanı sıra ülkemizin çok önemli yerleri hakkında kadınlarımızın bilgisi olmuştur. Kadınlarımızın sosyal hayatta yer alması için her türlü imkan sağlanmıştır” açıklamasında bulundu.

 

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ

“Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü aracılığı ile 10 binin üzerinde kadın hemşehrilerimize ulaşmaktayız” diyen Başkan Üzülmez “Eski Türkiye’de belediye çalışmalarını herkes hatırlamaktadır. Ülkemizde klasik belediyecilik yapıldığı zaman herşey tamamdı. Şimdi böyle değildir. 2004 yılından bu yana yeni Türkiye’nin belediyecilik anlayışı uygulanmaktadır. Kartepemizin 50 yıllık hayali olan teleferik projesinin temelini attık. Yapılan yatırımlara baktığınız zaman son 16 yılda ülkemiz çok daha ileri gitmiştir. Sosyal belediyecilik projelerimiz birçok belediye tarafından örnek alınarak uygulanmaktadır” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Kartepe'de “Yaz Spor Okulları” kayıtları başladı

Kartepe'de “Yaz Spor Okulları” kayıtları başladı

 

Metropol Tv Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız