Fatma Kaplan Hürriyet'in Temposuna Yetişilemiyor

30 Ocak 2019 Saat: 23:32
CHP İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet başkanlığını Lokman Aydemirin yaptığı 5 nolu minibüsçüler ve otobüsçüler esnaf kooparatifinde yaptığı toplantıda seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi ve vatandaşların sorunlarını dinledi.
..
..
Toplantıya Kocaeli CHP Milletvekili Haydar Akar CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar İzmit Belediye Meclis üyesi aday adayı Tufan Subaşı ve çok sayıda şöför esnafı katıldı.
Hürriyet yaptığı konuşmada bu kentin ciddi bir kaynağı ve imkanları var fakat bunlar doğru bir şekilde kullanılmıyor yapılanlarda kente değer katmıyor vizyon katmıyor yaşam kültürünü değiştirmiyor şehrimiz kasaba görüntüsü veriyor akşam saat 6 da hayat sona eriyor,zamanın Avrupa kenti bunu haketmiyor.
Kendimizden eminiz ne yapmak istediğimizi biliyoruz hoşgörü ile birbirimizi dinleyerek kollektif bir akılla bu kenti yönetmek istiyoruz daha iyisinin olduğunu görecek vatandaş ben bu konuda çok iddalı konuşuyorum ama çok inanarak konuşuyorum bu güne kadar inanmadığım hiç bir şeyi söylemedim iyiki oy vermişiz diyecek vatandaş hepinizden desteklerinizi istiyorum dedi.
..
..
Kocaeli Milletvekili Haydar Akar'da yaptığı konuşmasında bu seçimler mevcut iktidarı değiştirmeyecek ama bu seçimlerin sonucu  iktidarı uyarmaktır, ulusal konularda ekonomide ve daha bir çok konuda iktidar yanlışlar yapmakta hepimizin sıkıntıları belli bu seçimlerde milletimiz iktidarı uyaracak kulağını çekecektir,çünkü artık milletin direnecek gücü kalmadı burada milletimiz yerel seçimler vaıstası ile iktidarı uyaracaktır.
,,
,,
İzmitte geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen Subaşı Ailesinin bir ferdi olan ,bu toplantının gerçekleşmesini organize eden  İzmit Belediye Meclis Üyesi aday aday Tufan Subaşı' yaptığı açıklamada:Daha önce Cengiz Çakar beyin Belediye başkan aday adayı olduğu süreçte 3 ay boyunca  gece gündüz yanında yer aldım bir çok dernekte ve mahallerde toplantıları organize ettim şimdide Sayın Başkan Adayımız Fatma Kaplan Hürriyet hanımın aday olması açıklandığı itibarende  yanındayım onun kazanması içinde elimden gelen her şeyi yapacağım dedi.
Tufan Subaşı kimdir:Doğma büyüme İzmitli ve Ünüversite mezunu Ekonomist olan  Şubaşı aslen Bitlisli olduğundan doğu kökenli vatandaşlarımızın desteklediği İzmit Belediye meclis üyesi aday adayı sıfatındadır.
.
Haberin video görüntüleri için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Videoya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Metropol Tv Tavsiye Formu

Bu Videoyu Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız