karbafed

Meral Akşener Kocaeli'de Açıkladı

8 Aralık 2018 Saat: 03:41

Doğduğu şehirde partililerle bir araya gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçimlerde kavga, gürültü istemediğini söyledi.

Akşener ilk olarak İYİ Parti Kandıra İlçe Teşkilatı üyeleri ve partililerle buluştu. Sonrasında şehit Jandarma Binbaşı Yavuz Sonat Güzel’in ailesini ve Kandıra Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.

PANELE YOĞUN İLGİ

KYÖD tarafından düzenlenen “Eril Siyasette Kadın Siyasetçi Olmak” konulu panelde konuşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener “Bu kadar erkek liderin arasında tek kadın lider olmak ise harika” dedi.

Panele İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in yanı sıra İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, CHP Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Fahri Örengül ile KYÖD Başkanı Didem Turan, kadın muhtarlar, STK’ların kadın temsilcileri ve çok sayıda Kocaelili kadın katıldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener KYÖD’ün düzenlediği “Eril Siyasette Kadın Siyasetçi Olmak” konulu söyleşi sonrasında Tanyıldız Düğün Salonu’nda il ve ilçe teşkilatlarıyla bir araya geldi. Buradaki programa Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi Ruhittin Sönmez, Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İl eski Başkanı Serdar Kaman, İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, ilçe başkanları, il yönetimi, belediye başkan adayları ve parti teşkilatı katıldı. İYİ Parti’ye katılan Büyük Birlik Partisi İl eski Başkanı Nurettin Bulut, AK Parti eski yöneticilerinden Ahmet Demir, Roman Dernekler Başkanı Demir Duygun ve başkan yardımcısı Şefik Yılmaz ve Neşet Yılmaz’a parti rozetleri takıldı.

 Meral Akşener 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi dört ilçenin belediye başkan adaylarını açıkladı. Gebze Belediye  Başkan adayı Burcu Çetinkaya, Körfez Belediye Başkan adayı Salih Şirin,  Derince Belediye Başkan adayı Nurcan Acaroğlu Göktaş ve Kandıra Belediye Başkan Adayı Ercüment Şahin partililere tanıtıldı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Videoya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Metropol Tv Tavsiye Formu

Bu Videoyu Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız