Güncel

4.İzmit Buluşmalarının Konuğu Nurhan Damcıoğlu

İZMİT BULUŞMALARI, bu yıl 4.yaşında...Sosyal sorumluluk projesi olarak yola çıkan Duygu Mert ile İzmit Buluşmaları bu sene ESKİ RAMAZANLAR konseptinde gerçekleştirilecek.

27 Mayıs 2019 Saat: 14:46
4.İzmit Buluşmalarının Konuğu Nurhan Damcıoğlu
4.İzmit Buluşmalarının Konuğu Nurhan Damcıoğlu

Duygu Mert ile İzmit Buluşmaları bu sene 29 Mayıs Tarihinde Lastik İş Sosyal Tesislerinde eski ramazanlar konseptinde gerçekleştirilecek.

Duygu Mert'in açıklamasına göre:

Ney eşliğinde iftar yemeğinin ardından, Kukla Gösterisi , Karagöz-Hacıvat, Sihirbaz Gösterisi, Semazen Gösterileri ve bu sene ağırlayacağımız muhteşem konuğumuz, yıllardır hayatımızda iz bırakmış sanatçılardan; Türk kantocu, ses sanatçısı ve tiyatro, sinema oyuncusu sevgili Nurhan Damcıoğlu essiz enerjisi ve güzelliği ile hafızalarımızda iz bırakan Nurhan Damcıoğlu'nun yıllara nasıl meydan okuyor olduğuna şahitlik edeceksiniz! 


Şahane söyleşisini ve kantolarını keyifle izleyeceğimiz bu yıl ki İzmit Buluşmaları'nın dekoru da sizleri zaman tüneline sokacak ve iftar sonrası pamuk şekerden, macuna, şerbete dek ikramlarımız gece boyunca sürecek...


Bu yıl ki İzmit Buluşmaları'mızın sonunda desteğimizi sunacağımız STK olarak da Kocaeli Spastik Çocuklar Derneği'mizi seçtik...
Normalde çocuksuz gerçekleştirdiğimiz buluşmalarımızda bu yıl, yoğun istek üzerine ve açık havada gerçekleştireceğimiz için çocuklu katılım da mümkün olacak..
(Davetiye Ücretleri Herşey Dahil Kişi Başı 100 TL, çocuk 50 TL


Davetiyelerinizi Belediye İşhanı Doğu Blok Kat:4 ten temin edebilirsiniz.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Metropol TV Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑