Güncel

Gazilerden Hürriyet'e Anlamlı Hediye

Gaziler Vakfı İstanbul Şube Başkan Vekili İsmail Aydın ve yönetim kurulu üyesi Bilal Erol, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kapla Hürriyet’i makamında ziyaret etti.

29 Mayıs 2019 Saat: 13:37
Gazilerden Hürriyet'e Anlamlı Hediye
Gazilerden Hürriyet'e Anlamlı Hediye

Aralarında terörle mücadele sırasında yaralanıp gazi sayılmayanlar derneğin geçmiş dönem başkanı Kadir Erhan Tuna ve  Ali Ateş'in de  yer aldığı ziyarette  heyet,  Başkan Hürriyet’e Çanakkale savaşlarından kalma bir mermi hediye ettiler.

VATAN SEVGİSİ OLAN KİŞİLERE

Hürriyet’e başkanlık görevinde başarılar dileyen Gaziler Vakfı İstanbul Şube Başkan Vekili İsmail Aydın "içerisinde vatan sevgisi olan kişilere hediye ettiğimiz Çanakkale Destanında metrekareye düşen 6000 mermiden birini size vermekten mutluluk duyuyoruz”dedi.

HEDİYELERİN EN DEĞERLİSİ

Böylesi anlamlı bir hediyenin kendisini çok onurlandırdığını belirten  Başkan Hürriyet de “milletimizin birliğinin ve bütünlüğünün en manidar simgelerinden biri olan Çanakkale Zaferi bir azmin ve inancın zaferidir. Bu zaferde  vatanı uğruna canlarını ortaya koyarak imkansızı başaran binlerce isimsiz kahramanımız ilelebet milletimizin gönlünde yaşamaya devam edecektir.Bugün bizlere düşen görev, şehitlerimizin kanlarıyla sulanan ve bizlere emanet edilen bu kutsal toprakları, aynı şuurla sahip çıkarak korumak ve bizden sonraki nesillere daha güvenli bir şekilde devretmektir. Hediyeniz şuana kadar aldığım en değerli, en anlamlı hediyelerden biri.  Vatanımız, bayrağımız, bağımsızlığımız için mücadele eden şehitlerimize, gazilerimize minnetimizi sunuyorum. İyi ki varsınız ve her zaman başımızın üzerinde yeriniz olacak” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Metropol TV Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑