Eğitim

İZMEK’in tanıtım günleri başladı

İzmit Belediyesi’nin meslek edindirme kursu olan İZMEK’in tanıtım günleri başladı. Tanıtım günlerine ilk günden vatandaşın ilgisi büyük oldu.

4 Eylül 2019 Saat: 10:56
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 38 kez okunmuştur

İZMEK’in tanıtım günleri başladı
İZMEK’in tanıtım günleri başladı

İzmit Belediyesi’nin meslek edindirme kursu olan ve bilişim teknolojileri, el sanatları, dil kursları, müzik ve kişisel gelişim kursları olmak üzere toplamda 93 dalda eğitim veren İZMEK’in tanıtım günleri başladı. İzmit Belediyesi Meydanı’nda başlayan tanıtım günleri programı 1 ay boyunca İzmit şehir merkezinde çeşitli noktalarda vatandaşlarla bir araya gelecek.

SOKAK SERGİSİ

Tanıtım günleriyle ilgili konuşan İZMEK hocalarından Ömür Bolol, “İZMEK kurslarında el sanatlarımızla ilgili tüm branşlar kursiyerlerimize öğretilip, uygulamaları yaptırılıyor. Çini branşı, ahşap boyama ve diğer el sanatları branşları gösterilmektedir. Bugün burada hem tanıtım yapıp hem de sokak sergisi gerçekleştiriyoruz” dedi.

KİMSE EVDE KALMASIN

Tanıtım günleriyle ilgili konuşan bir diğer isim İZMEK hocalarından Bahtışen Keskin, “Kurs tanıtım sergimizi yapıyoruz. Ebru kursunun nelerden oluştuğunu tanıtıyoruz. Kimse evde kalmasın zamanını güzel değerlendirsin istiyoruz. Biz zamanımızı böyle değerlendiriyoruz. Kursiyerlerimizin de zamanlarını sanatsal faaliyetlerle değerlendirmelerin istiyoruz” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Metropol TV Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑