Yaşam

KEREM TOROMANGİL’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinden,ziyaretler.

26 Şubat 2020 Saat: 12:27
KEREM TOROMANGİL’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
KEREM TOROMANGİL’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinden, Genç İş Adamları Derneği Başkanı Yusuf Erenkaya, Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay ve Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Selçuk Çakır, Şubat Ayı içerisinde 2. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiren İç Mimarlar Odası Kocaeli Şube Başkanlığına bir ziyaret gerçekleştirdi. 

2. kez İç Mimarlar Odası Kocaeli Şube Başkanı olarak seçilen Kerem Toromangil ile Başkan Yardımcısı Cihan Mutlu Alkan ve Şube Sekreteri Hazel Pala Özcan ile görüşen kent konseyi yönetimi, Başkan Toromangil’i tebrik ederek, kendisine ve yönetimine yeni dönem çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette konuşan Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, öncelikle geçtiğimiz hafta babaannesini kaybeden şube başkanı Kerem Toromangil’e başsağlığı ve sabır dileklerini iletti. Estetiğin her alanda gerekli olduğunu ifade eden Genel Sekreter Görüm bu anlamda iç mimarlığın özel mesleklerden biri olduğuna dikkat çekti.  

Şube Başkanı Kerem Toromangil, Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine taziye dileklerinden ve ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek, teşekkür etti. YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Metropol TV Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑