Yaşam

Metin Ateş 4. İzmit Buluşmalarına Renk Kattı

Dumert Medya olarak bu yıl 4. İzmit Buluşmaları organizasyonunda dünyaca ünlü uluslararası sanatçılarla dolu bir gece de tüm misafirler eski Ramazan eğlencelerine tanık oldu,sanatçıları bol bol alkışladı.

4 Haziran 2019 Saat: 01:48
Metin Ateş 4. İzmit Buluşmalarına Renk Kattı
Metin Ateş 4. İzmit Buluşmalarına Renk Kattı

İzmit'te artık geleneksel hale gelen İZMİT BULUŞMALARI, bu yıl 4.yaşında...Sosyal sorumluluk projesi olarak yola çıkan Duygu Mert ile İzmit Buluşmaları bu sene ESKİ RAMAZANLAR konseptinde gerçekleştirildi.


Ney eşliğinde iftar yemeğinin ardından,Metin Ateş'den Kukla Gösterisi , Karagöz-Hacıvat, Dünyaca ünlü sihirbaz sebo'dan Sihirbaz Gösterisi, Semazen Gösterileri ve  yıllardır hayatımızda iz bırakmış sanatçılardan; Türk kantocu, ses sanatçısı ve tiyatro, sinema oyuncusu NURHAN DAMCIOĞLU  Eşsiz enerjisi ve güzelliği ile geceye damgasını vurdu.

Lastik - İş Sosyal tesislerinde İftar yemekli gerçekleşen gecede bu yıl eski Ramazan gelenekleri canlandırıldı. Dünyaca Ünlü Sihirbaz Sabu , Işıklı Lazer gösterileri ile tanınan sanatçı Mehmet Çokdemir ve kantocu Nurhan Damcıoğlu ile aynı sahneyi paylaşan Kuklacı / Yazar Metin Ateş konuklardan tam not aldı. ünlülerin benzerlerinden oluşan kuklaları ile müzikal gösterisini sergileyen Metin Ateş kısa bir Stand-Up gösterisinden sonra  Nurhan Damcıoğlu ile bir düet gerçekleştirdi.

 Metin Ateş: ’50. Sanat yılımı kutladığım bu senede bundan daha güzel bir hediye olamazdı diye düşünüyorum. Öncelikle Duygu Mert hanımefendiye ve organizasyonda görev alan Asistanım Mustafa Göksel’e teşekkür ediyorum. Böyle bir gecede beni davet ederek şahsıma verdikleri madalya ile beni onurlandırdıkları için çok mutluyum,Ben bu gecede gösterilerimle davetlileri en iyi şekilde eğlendirmek ve Kocaeline marka bir miras bırakılmasına destek olmanın yanında Spastik Engelliler yararına yapılan böyle bir sosyal  sorumluluk gecesinde yardıma muhtaç insanlara el uzatılması hususunda bir nebze olsun katkım olduysa ne mutlu.

Sanatımı ve gösterilerimi bugünün küçükleri yarının büyükleri çocuklarımız ve sevgili gençlerimizin topluma yararlı birer birey olarak yetişmeleri ve milletimin muhasır medeniyetler seviyesine gelmesi hedefi doğrultusunda ömrüm yettiğince devam ettireceğim. Bu konuda hiç şüpheniz olmasın. Sağolun varolun emeği geçen herkese en derin şükranlarımı sunuyorum’ ifadelerini kullandı.

İzmit Buluşmalarına kent protokolu oldukça ilgiliydi geceye:

İZMİT Belediye eski Başkanı İZMİT'in simgesi Sn. EROL KÖSE, KANDIRA eski Belediye Başkanı, KOCAELİSPOR eski BAŞKANI Sn. TURAN SARI ve ailesi, 
İl eski Kültür Müdürü, Kültür Turizm Uzmanı Sn. Adnan Zanburkan, Çekül Vakfı temsilcisi fahri kültür elçimiz Sn. Numan Gülşah, 
CHP İL Başkanı Sn. Cengiz Sarıbay , İYİ Parti İl Başkanı Sn. Şanbaz Yıldız, İYİ Parti İlçe Başkanı Sn Pelin Filiz Coştur ve İYİ Parti Milletvekili adayı Sn.Adil Gülez, CHP Kartepe Meclis Üyesi Sn.Yakup Kalmuk, İYİ Parti Meclis üyesi adayı Faruk Bostan,İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Sn. Haluk Tamyüksel, İYİ Parti Derince İlçe Başkanı Sn. Selman Gürpınar ve partili teşkilat yöneticileri,

Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Sn. Zafer Mutlu ve kıymetli ekip üyeleri, Saader Partisi Derince Belediye Başkan adayı Sn. Halil Kayın, Demokrat Parti geçmiş dönem Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sn. Nail Baki, Demokrat Parti yöneticileri: İl Kadın Kolları Seniha Sert Kanat, İl Bşk Yrd Atilla Hatipoğlu, İl yöneticisi Mehmet Kılıç, Vatan Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Gökhan Onater, KOTO temsilcileri, Emlakçılar Odası eski başkanı Sn. Ahmet Pekin, Kocaeli Nicomedia Lions Kulübü Kurucu başkanı Ln Ümit Tezgiden ve 1. Başkanı Ln Nihal İzlal Tezgiden, Kocaeli Spastik Çocuklar Derneği Yöneticileri, 41 Modern Tavla Grubu katıldı.

...

...

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Metropol TV Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑