Nokta Reklam
Siyaset

Hamza Şayir 4.5 yılını anlattı

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir 4.5 yılını anlattı

2019 yılında gerçekleştirilen yerel seçimlerde belediye başkanı seçilen Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, düzenlediği toplantıda görevdeki 4.5 yılını değerlendirdi.

‘Dilovası’nda iz bırakan eserler’ ismi verilen programa katılım bir hayli yoğun oldu. Yerel seçime kısa bir süre kala gerçekleştirilen program, Şayir’in gövde gösterisine döndü. Etkinliğe AK Parti MKYK Üyesi İlyas Şeker, Ak Parti Kocaeli Milletvekili Veysel Tipioğlu, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Soydabaş, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, MHP Dilovası İlçe Başkanı Ekrem Sıtar eski İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve vatandaşlar katıldı.

Verdiğimiz vaadin olmaması için onlarca neden vardı. Her seferinde Ankara yolunu tuttuk. Hangi bakanlığa gittiysek boş dönmedik. Bütçe belli, gelirin belli giderin belli hangi para ile yapacaksın diyorlardı. Biz önce Allah’a sonra büyüklerimize güvendik. Yol arkadaşlarıma, vekillerime, il başkanlarıma teşekkür ederim. Çok güzel işlere imza attık. Beraber kız istemeye dahi gittik. Hamd olsun ki kimseyi ötekileştirmedik. Çünkü biz vatanseveriz. Biz bu yola çıktı. Neler yapmışız göreceğiz” ifadelerini kullandı.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu