Millet İttifakı Toplantısında Fatma Kaplan Hürriyete Büyük Destek

8 Şubat 2019 Saat: 23:35

CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “Görevimiz İzmit” bilgilendirme ve koordinasyon toplantısı için geldiği Bekirpaşa, Mevlana Kültür Merkezi’nde, kendisine gösterilen sevgi seli ve yoğun ilgi yüzünden salona girmekte zorlandı.

Toplantının yapılacağı salona CHP Kocaeli milletvekilleri Haydar akar ve Tahsin Tarhan ile birlikte güçlükle giren İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, kendisiyle fotoğraf çektirmek, onu kucaklamak ve bağrına basmak isteyen hemşerilerinin yoğun talebiyle karşılaştı. Hiç kimseyi geri çevirmeyen ve onlarla adeta bir bütün olan Hürriyet, sonrasında hem halkına hem de partililerine kürsüden hitap etti.

Hürriyet şunları söyledi:

İzmit’i ayağa kaldırmak ve ışıltısını tekrar kazandırmak için çalışacağız. 15 yıl içinde bu ilçenin ışığı söndürüldü. Artık sıradanlaştı. Başka kentlerin örnek aldığı değil, başka kentleri izleyen bir kente dönüştü. Bunun tek nedeni vizyonsuzluk. Vahşi betonlaşma aldı başını gidiyor, engelli, vatandaşlar dışlandı, aileler sadece kendi için değil çocukları içinde endişe ettiği bir kente dönüştü.Her geçen gün kepenk kapatanlara yenisi eklenirken bu şehri yönetenler sadece izledi.

Üreten bir yönetim anlayışımız olacak.Kaynakları doğru ve vatandaşlar içi kullanacağız. Size söz veriyorum 5 yıl sonra asfalt döken, boru döşemekle guru duyan bir başkan olmayacağım. Sizin destekleriniz ile yaşayan İzmit’i kuracağız.

Sözüm söz oy veren herkes iyi ki oy verdim vermeyen ise keşke oy verseydim diyecek. Bana destek olmanızı, seçime kadar arkamda durmanızı istiyorum. Bir daha ki toplantımızı aynı destek ve coşku ile spor merkezinde yapacağız. 

.

.

.

.

.

Haberin Video Linki:

https://www.youtube.com/watch?v=KmRSwul6Q7Q&feature=youtu.be

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Videoya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Metropol TV Tavsiye Formu

Bu Videoyu Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑