Nokta Reklam
Güncel

Atatürk vefatının 83.yıl dönümünde Gölcük’te Anılacak

Gazi Mustafa Kemal Atatürk vefatının 83.yıl dönümünde, Gölcük Belediyesi ve Gölcük Kaymakamlığı’nın düzenleyeceği tören ve etkinliklerle anılacak.

Atatürk’ün vefatının 83. yıl dönümü olan 10 Kasım’da Gölcük Belediyesi ve Gölcük Kaymakamlığı iş birliğinde tören ve etkinlikler düzenlenecek.

ANMA TÖRENİ 09.05’DE BAŞLAYACAK

Törenler, 10 Kasım 08.25’te Gölcük Anıtpark’ta çelenk sunumu ile başlayacak. Tören, 09.05’te siren sesleri ile birlikte 2 dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunması ve bayrak töreni ile devam edecek. Donanma Komutanlığı’na bağlı askerlerin Atatürk Anıtı’nda saygı nöbeti tutacağı törenlerde daha sonra Kazıklı Kervansaray Kültür Merkezi’nde program düzenlenecek. 11.30’da İlçe Milli eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan 10 Kasım Atatürk’ü anma Töreni’nde Gölcük Anadolu Lisesi öğrencileri sahne alacak.

ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ ŞARKILAR SESLENDİRİLECEK

Programın kapanışında ise Kazıklı Kervansaraya Kültür Merkezi’nde Değirmendere Musiki Cemiyeti konseri düzenlenecek. Saat 20.00’da başlayacak konserde Atatürk’ün sevdiği şarkılar, seslendirilecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu