Nokta Reklam
Eğitim

“En İyi Narkotik Polisi Anne” Projesi farkındalık eğitimi

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Narkotik birimleri tarafından uygulanan “En İyi Narkotik Polisi Anne” projesi kapsamında İZMEK kurs merkezlerinde farkındalık eğitimi verildi

İç İşleri Bakanlığı tarafından yürütülen Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Narkotik birimleri tarafından uygulanan ”En İyi Narkotik Polisi Anne” projesinde İZMEK Kurs Merkezi Hocaları ve 20 yaş üstü kursiyerlere önleyici tedbir çalışmaları ve farkındalık eğitimi verildi.

Narkotik şube yetkilileri tarafından verilen eğitimler; Kadıköy Kurs Merkezi, Ayazma Kurs Merkezi, Tavşantepe Kurs Merkezi, Şehit Ramazan Sarıkaya Kurs Merkezî, Nebi Güdük Kurs Merkezi ve Belsa Plaza da bulunan kurslarda gerçekleştirildi.

KURSİYERLER BİLİNÇLENDİRİLİYOR
Her geçen gün kullanım oranı artan ve kullanım yaşı giderek düşen uyuşturucuyla mücadele kapsamında, İçişleri Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ‘En İyi Narkotik Polisi Anne’ projesi İzmit Belediyesinin meslek edindirme kurslarında verilen eğitimlerle sürdürülüyor.

Madde Bağımlılığının safhaları, erken tanı ve kullanım belirtileri, maddelerin neye benzediği konularında bilgi verilen eğitime ebeveynler katılım sağlıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu