Nokta Reklam
Ekonomi

İzmit Çarşısı’nda üreticiler ile türeticiler Tanıtım Buluşmasında bir araya gelecek

Doğa ve insanı merkeze alan İzmit Çarşısı, ekolojik ve sosyal açıdan adil olmaya niyetli üreticilerle, onlardan alışveriş yapmayı tercih eden türeticileri ‘Tanıtım Buluşması’nda bir araya getirecek

İzmit Belediyesi tarafından yerel ekonomiyi kalkındırma, esnafı, kadın üreticileri ve girişimcileri güçlendirme hedefiyle İzmit Çarşısı adı ile hayata geçirilen e-ticaret platformu çalışmalarına devam ediyor.

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Good4Trust ile işbirliği halinde yürütülen İzmit Çarşısı’nda gıdadan el emeği ürünlerine kadar birçok kategoride ürün yer alıyor.

TOPLANTI İZGİM’DE GERÇEKLEŞECEK
Kocaeli genelinde çevreye ve insana saygılı üretim yapmak isteyen üreticileri bünyesine katarak her geçen gün büyüyen İzmit Çarşısı, adil üreticilere ulaşmak için ‘Tanıtım Buluşması’ düzenliyor. 24 Ağustos Perşembe saat 14:00’da Kadın Girişimciler Merkezi (İZGİM)’nde gerçekleşecek etkinlikte İzmit Çarşısı Üretici İlişkileri Sorumlusu, doğa dostu üretim yapan üreticilerle bir araya gelerek İzmit Çarşısı nedir, nasıl online dükkan açılır gibi konuları ele alacak.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için 0262 318 00 00’ı arayabilir veya İzmit Çarşısı sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

https://facebook.com/izmitcarsisi/
https://instagram.com/izmitcarsisi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu