Nokta Reklam
Güncel

Kalyoncu’dan İl Milli Eğitim Müdürü Akmanşen’i Ziyaret

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu ve Yönetim Kurulu üyeleri,Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen ziyaret etti. Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen ziyaret etti.

Yaklaşık 45 dakika süren görüşmade eğitim ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.Görüşmede Teftiş kurulu Başkanı Şefik Beşli’de bulundu.

Başkan Mikail Kalyoncu ve beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri Reşat Öktem,Ömer Yıldırım,Selçuk Çelebi hazır bulundular.Mikail Kalyoncu” Göreve yeni atanmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyor, şahsım ve yönetim kurulum adına görevinizde başarı dileklerimizi sunuyorum.

Uzun süre İzmit İlçemizde yapmış olduğunuz başarılı çalışmanızı Kocaeli il bazındada devam edeceğini umuyorum. Eğitim Bir Mermer parçası heykeltıraş ne ise,ruh için de eğitim odur.”diyerek sözlerini tamamladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen “Sayın Başkan bu nazik ziyaretinizden dolayı öncelikle şahsınızı ve yönetim kurulu üyelerinize çok teşekkür ediyorum.Sizleri takip ediyorum başarılı işler yapıyorsunuz.Yaptığınız böylesine güzel işlerde eğer ki bizede bir katkı sunmak düşüyorsa yardımcı olmaya hazırm “ diyerek sözlerini sürdürdü.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu