Nokta Reklam
Kültür

KARTEPE YAZLIK SİNEMA GÜNLERİ ’NE BÜYÜK İLGİ

Kartepe Belediyesi, tarafından yeniden başlatılan Yazlık Sinema Günleri’nde Şampiyon filmi büyük ilgi gördü.

Kocaeli‘de açık havada sinema izleme keyfini nostaljik olmaktan çıkaran Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman yeniden startını verdiği Yazlık Sinema Günleri ’nde Şampiyon filmi Kartepelilerle buluştu. Kartepelilerin büyük ilgi gösterdiği Şampiyon filminde zaman zaman duygusal anlarla dikkat çekti.

BİZİM İÇİN ŞAMPİYON FİLMİ KONUSU

Şampiyon, efsane yarış atı Bold Pilot sayesinde bir araya gelen Halis Karataş ve Begüm Atman arasındaki büyük aşkın hikayesini konu ediyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde, Türk atçılığının önemli ismi Özdemir Atman’ın sahibi olduğu Bold Pilot, at yarışı ile ilgilenmeyenlerin bile sevgisini kazanan bir attır. Bold Pilot ve onun daimi jokeyi Halis Karataş, birlikte unutulmaz başarılara imza attılar. İkilinin 1996 yılı Gazi Koşusu’ndaki 2:26:22’lik rekoru hala geçilemedi.

KARTEPE YAZLIK SİNEMA GÜNLERİ-

KARTEPE İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Yazlık sinema gecelerimiz devam ediyor. Bu hafta Bold Pilot ve Halis Karataş’ın gerçek hayat hikayesini konu alan Bizim İçin Şampiyon filmini izledik. Kartepeli hemşehrilerimiz ilgisi bizleri çok sevindirdi. İlçemiz için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu. Yazlık Sinema Günleri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu