Nokta Reklam
Siyaset

Nuray Macit ve yönetimi ziyaretlerini sürdürüyor

Demokrat Parti İzmit İlçe Başkanı Nuray Macit ve yönetimi, bir seri ziyarette bulundu

Başkan Nuray Macit ilk olarak; MKK üyesi Aynur Kurt Ve İl Başkan Yardımcısı Nisa Özer ile birlikte Tokatlılar Dernek Başkanı Turan Şahin ve yönetimini makamında ziyaret etti.

Kocaeli gündeminden, ticaretten ve gençlerin sorunlarından konuşan başkanlar ülkenin bekası için “Hepimiz bir gücüz” dedi.

 

Demokrat Parti İlçe Başkanı Nuray Macit ve Yönetimi, sonrasında MİSİAD Başkanı Serhat Erdoğan ve yönetimini makamında ziyaret etti. Ziyaretlerinde iş insanlarının durumunu ve ekonomiyi istişare eden başkanlar Kocaeli’nin sanayideki değişimini, satılan ve kapatılan dükkanları konuşarak şehrin sanayi gelişimini değerlendirdi.

 

Demokrat Parti İzmit İlçe Başkanı Nuray Macit, MKK üyesi Aynur Kurt, İl Başkan Yardımcısı Nisa Özer son olarak Kocaeli Vanlılar Derneği Başkanı Fırat Güler ve yönetimini makamında ziyaret etti.

Nuray Macit, “Misafirperverliğinizi ve bu sıcak aile ortamını bize yaşattığınız için teşekkür ederiz, her zaman kollektife hitap ederek ayrıştırıcı değil bütünleyici bir bakış açısına sahip oldum. Hepimiz beraber çok güçlüyüz” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu