Nokta Reklam
Yaşam

Yaman ve Zeybek KOSİD’İ ziyaret ettiler

Kısa adı KOSİD olan Kocaeli Sivil Toplum Gönüllüleri Derneği bir günde iki milletvekilini ağırladı.

Kısa adı KOSİD olan Kocaeli Sivil Toplum Gönüllüleri Derneği bir günde iki milletvekilini ağırladı.

Derneğin açılışına hazırladığı yeni yerine önce Ak Parti MKYK Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Emine Macit ZEYBEK, ardından da Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil YAMAN ziyarette bulundu.

Aynı zamanda KOSİD’in yeni dernek lokalinin de yakın tarihte açılması planlanıyor.

CEMİL YAMAN’DAN ÖNEMLİ MESAJLAR

Ziyarette konuşan Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil YAMAN : ” Kocaeli adına tüm değerleri kapsayan bir yola girmişsiniz. Emin olun hem şehrimizin hem de ülkemizin buna ihtiyacı var. Bizi ayrıştırmaya çalışanlara karşı inadına birlik beraberliğimizi koruyacağız. Yoktur bizim birbirimizden farkımız. Biz Kocaeli’yiz. Biz Anadolu’da bin yıldır kardeşiz. Bu sebeple ortak değerlerle hareket etmek çok önemli.” Dedi.

Kocaeli Sivil Toplum Gönüllüleri Derneği
Kocaeli Sivil Toplum Gönüllüleri Derneği

KOCAELİ’Lİ OLMAK BAŞKA BİR DUYGU

KOSİD’i ziyaret eden Ak Parti MKYK Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Emine Macit ZEYBEK : ” Derneğiniz kentimize hayırlı olsun. İnanıyorum ki bu ekip güzel şeyler yapacak. Ben bu şehrin evladıyım, bu şehrin vekiliyim. Kocaeli’li olmak başka bir duygu. Projeleriniz çok değerli. Kent adına attığınız her adımda bizler de varız. Bu kentin böyle oluşumlara ve fikir bazlı hareketlere elbette ki ihtiyacı var. Yolunuz açık olsun.” Dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu