Nokta Reklam
Yaşam

Youtube NOSTALJİ VAKTİ Kanalı İzleyicilerinden Tam Not Aldı

Bir çok dizi ve filmlerde oynamış ünlü Oyuncu ve Sinema Yönetmeni, Aynı zamanda da Yeşilçamın son arşiv atlısı Emre GÖNÜLLÜ ve Atıf KAPTAN’ ın torunu Oyuncu, Tiyatrocu Senarist, Yazar, Gazeteci Mustafa GÖKSEL muhteşem bir proje ile Türkiye'yi geçmişe götürdü.

Emre Gönüllü ve Mustafa Göksel Youtube NOSTALJİ VAKTİ kanalında NOSTALJİ VAKTİ programı ile izleyicilerin ve Türk halkının karşısına çıktı.

Programda Nostalji Kuşak Türk Tiyatrosu, Yeşilçam ve Türk Sineması, Türk Müzik dünyası 50-60’ lardan 70-80 ve 90’ lı yılların Nostalji Sanatçılarını konuk alan muhteşem ikili Çetin BAŞARAN, Suna SELEN, Esin EDEN, Ferdi ATUNER, Ayla ALGAN, Meral KURTULUŞ gibi Türk Sanatına damga vurmuş usta sanatçılar programa konuk oldular.

Program Youtube’ da kısa sürede uluslararası global ana akıma çıktı ve umulduğundan çok daha büyük ilgi gördü ve tüm sanat camiasından ve usta sanatçılardan takdir aldı. Usta kameraman, stüdyo ve model fotoğrafçısı ve Spor Magazin haber müdürü İlhan KALPAKÇI da bu  programa görüntü yönetmenliğini yaparak kanala destek sunuyor.

Proje’nin mimarları Emre GÖNÜLLÜ ve Mustafa GÖKSEL ‘biz bu proje
ile Türk Sanat camiasına muhteşem bir arşiv ve miras bırakıyoruz. İkimizde bu camiada donanımları ve bilgileriyle bu işi bilerek yapan insanlarız. Çünkü yaklaşık 15 sene sonra Türk Tiyatrosunun
çınarlarından ve Yeşilçam’dan pek kimse kalmayacak.

Kalırsa da seksen ve doksanların isimleri hayatta kalacak. Bu yüzdenbiz böyle bir mirasla yüce Türk milletinin gönlünü kazanıyoruz.

Ayrıca Vefat eden büyük ustalarımızı da rahmet ve minnetle anıyoruz. Bizleri bu başarıda bu yere layık gören değerli halkımıza da şükranlarımızı sunuyoruz’ açıklamalarında bulundu.

https://www.youtube.com/c/NOSTALJ%C4%B0VAKT%C4%B0/featured

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu