Nokta Reklam
Kültür

Gölcük Anıtpark’ta Müzik Resitali

Gölcük Belediyesi tarafından Anıtpark’ta düzenlenen, Gölcük Yerel Müzisyenler Şenliği tam bir müzik resitaline dönüştü.

Gölcük’ün her biri ayrı değeri olan usta müzisyenlerinin sahne aldığı şenliğe ilçe halkı da büyük ilgi gösterdi. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ve AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen de konseri izleyenler arasındaydı.

GÖLCÜK’ÜN ADINI KÜLTÜR, SANAT VE SPORLA DUYURMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer yaptığı konuşmada tüm müzisyenlere teşekkür etti ve pandemi döneminde konser veremeyen ilçemizin müzisyenlerini, Gölcük Yerel Müzisyenler Şenliği’nde bir araya getirdik. İlçemizin ayrı ayrı önemli değerleri olan müzisyenlerimize şenliğimizde yer aldıkları için teşekkür ediyorum. Gölcük’ün adının kültür, sanat ve sporla duyurulması için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.

SEVİL ÇELİK EN ÇOK ALKIŞI ALDI

Konserde ilk şarkıyı Down Sendromlu Sevil Çelik söyledi. Boş Kalan Çerçeve şarkısını seslendiren Sevil büyük alkış alırken, onu ilk kutlayanda Başkan Sezer oldu.

Gölcük Anıtpark’ta Müzik Resitali

EN GÜZEL ŞARKILARINI SESLENDİRDİLER

Ardından ilk olarak Melih Kahveci sahne aldı ve sonrasında; Ali Kayhan, Zeki Can, Mehmet Durak, Sinan Esen, Nuri Yenigül, Fatih Gönül, Bahattin Kılıç, Recep Saral, Yıldırım Yıldız, Laz Esat, Betül Taş, Cengiz Şiberler ve Fatih Abanoz en güzel şarkılarını Gölcüklüler için seslendirdi. Ayrıca; Klavye Ali Otan,, Bağlama Avni Korkmaz, Ritim Nurettin İtgensoy, Kemençe Gökhan Kaya, Piyanist Çetin Demirci, Baterist Tufan Öztoğ, Piyanist Ertuğ Öztoğ, Piyanist Haluk Sarıer, Piyanist Birol Çalış, Darbuka Hüseyin Varol, Klarnet Ömer Gündüz, Davul ritim Ali Osman Şarlı konserde orkestra olarak yer aldı.

BAŞKAN SEZER’E TEŞEKKÜR ETTİLER

3 saati aşkın süren şenlik boyunca coşku hiç dinmedi ve müzisyenler bu organizasyonu gerçekleştirdiği için Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e teşekkürlerini ilettiler.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu