Nokta Reklam
Kültür

GÖLCÜK KADINLARDAN MUHTEŞEM RESİM SERGİSİ

Değirmendere Kalıcı Konutları 579.adada bulunan Nefes Atölyesi’nde eğitim gören, ev hanımı 50 kursiyerin resimlerinin yer aldığı, Dekoratif Tablo ve Resim Sergisi’nin açılışında, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Caferi Tayyar Mert, Usta Öğretici Esen Bayraktar, kursiyerler ve çok sayıda davetli yer aldı.

6 YILDIR DEVAM EDİYOR

6 yıldır ev hanımlarına yönelik resmi kursu çalışmasına devam ettiklerini belirten Usta Öğreti Esen Bayraktar şunları söyledi: “Biz burada büyük bir aile olduk. Ev hanımlarının da imkân tanındığında resim sanatını en iyi şekilde yapabildiğini gösterdik. Sergimize katılarak bizleri onurlandıran, Belediye Başkanımız Ali Yıldırım Sezer’e, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Caferi Tayyar Mert’e ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.

GÖLCÜK KADINLARDAN MUHTEŞEM RESİM SERGİSİ
GÖLCÜK KADINLARDAN MUHTEŞEM RESİM SERGİSİ

KADINLARA SANAT DOLU YILLAR DİLEDİ

Sergiyi gezen ve sergilenen resimleri tek tek inceleyerek bilgi alan Başkan Sezer: “Usta Öğretici Sayın Esen Bayraktar başta olmak üzere, fırçalarıyla birinden güzel muhteşem resimler yapan kıymetli kadınlarımızı can-ı gönülden tebrik ediyor, sanat dolu yıllar diliyorum. Gölcük’ün adını sanat ve kültür etkinlikleriyle duyuran bir kent olması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu