Nokta Reklam
Teknoloji

MediaMarkt İzmit 41 Burda AVM’de yeni mağazasını açtı

MediaMarkt, 1.500 metrekarelik yeni mağazasını 41 Burda AVM’de açtı. On binlerce ürünün yer aldığı mağazada açılışa özel fırsatlar büyük ilgi çekti.

Açılışa katılan MediaMarkt Türkiye Operasyondan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi (COO) Hulusi Acar “Açtığımız her yeni mağaza ile müşteri deneyimini daha da üst seviyeye çıkartmak ve tüketicilerin tercihlerine yönelik en iyi hizmeti vermek için çalışıyor, cazip fiyatlarımızla tüketicinin bütçesine katkı sağlıyor ve istihdam yaratıyoruz.

41 Burda AVM’deki yeni mağazamızda da İzmitli teknolojiseverlerle buluştuğumuz için çok mutluyuz. Müşterilerimizi merkeze alan, hem satış öncesi hem de sonrasında en iyi deneyimi sunmayı hedefleyen vizyonumuzla, teknolojiyi daha ulaşılabilir kılıp yatırımlarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Avrupa’nın açık ara en büyük elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Bugün 3 bin çalışanı ve 200 bin metrekarenin üzerinde satış alanıyla Türkiye’nin en geniş mağaza ağına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, 2022 yılında da mağaza açılışlarını sürdürüyor. İzmit’te yer alan 41 Burda AVM’de 1.500 metrekarelik mağaza açan MediaMarkt, yaklaşık 25 kişilik bir istihdam da sağlayacak.

Bugün İzmit’te 2 mağazası bulunan MediaMarkt, on binlerce ürünün yer aldığı 41 Burda AVM’deki yeni mağazasında açılışa özel kampanyasını gerçekleştirdi. İzmitli teknoloji severler, fırsatlarla dolu açılışa yoğun ilgi gösterdi.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu